Ettevõttest

Vundamendiehituse ja maa-aluse ehitamise asjatundja.

ITS-Vahvistus OY on varsti juba 20 aastat tegutsenud vundamendiehituse ja kaljupinnasesse ehitamise tugev asjatundja. Meie Eesti tütarettevõte on ITS-Infra Grupp. Teostame professionaalselt kõiki kraavide toestamistöid, pinnase tugevdustöid ning tunneliehitus- ja kaljupinnase tugevdamise töid.

Meie roll ehitushangetes võib olla nii peateostaja kui ka eritöövõtjana vastavalt sellele, kas meie tellija on lõppkasutaja või üldehitusfirma. Kogu meie tegevuse ühine omadus on professionaalsus, suutlikkus luua kliendile innovatiivseid lahendusi ning püsida eelarves ja graafikus.

Oskuslikud professionaalid, usaldusväärsus ja kõrge kvaliteet on need omadused, mille pärast meie kliendid meid ikka ja jälle oma koostööpartneriteks valivad. Meie mitmeaastane kogemus keeruliste hangetega nii tööstus-, ühiskondlikus kui ka äriehitusvaldkonnas garanteerib asjatundliku lähenemise ja ettekujutuse sellest, milline on parim viis hankeid edukalt teostada.
Võtke meiega ühendust oma hanke võimalikult varases etapis. Nii saate kohe algusest peale kasutada vundamendiehituse ja kaljupinnasesse ehitamise kõige kulutõhusamaid lahendusi.